ЖЖ Украина

Зовнішньополітичні результати історії з Іраном

Mason Lemberg: Заяви зеленського в стилі "Тату, а де море?" - це наша ганьба на весь світ.

Він і раніше робив подібні заяви, зокрема щодо звільнення терористів і кугутів, але це було нашою внутрішньою проблемою. Ніхто зовні не мав ні даних, ні розуміння, ні знань, щоб оцінити безхребетність і злочинність влади, що відпустила на волю непокараним абсолютне зло.

Тепер ця ганьба, ця безхребетність, в контексті події за якою слідкує весь світ, в контексті наявності відеодоказів збиття літака в публічному доступі і в контексті заяв лідера країни в стилі "Беня, а де море?" перетворює нас, нашу країну в країну тєрпіл в очах всього світу.

Саме нас з вами і саме нашу країну, а не Зеленського. Бо ніхто зовні не буде розбиратися чому президент безхребетний тєрпіла, а народ - ні.

І коли 5 років тому я особисто закордоном пишався тим що я українець, я наводив приклади того як мій народ може виборювати свої права, може послати до біса ідіота, який виріший стати диктатором, може протистояти другій армії світу, виборюючи свободу, то зараз президент країни своїми діями запрошує спочатку російських терористів приходити нас вбивати, а ми іх потім обміняєм за таксиста, а тепер і на весь світ демонструє те що ми терпіли і ми не будемо боротися за наших громадян, нашу честь і нашу державу. Приходьте, вбивайте нас, а ми, маючи докази, будемо питати "Беня, де море?".

Sergii Iesipov: Варто зрозуміти одну річ.

Що захист, справедливість, правда можлива для вас - живих і мертвих - тільки якщо поряд з вами опиняться громадяни ЄС, США, Канади. Представники цивілізованого світу.

Що уряд нашої країни - на жаль - зараз в іншій компанії.

Україна зараз в тому ж самому пулі, де і рф, і Іран. В цьому пулі «не все так однозначно», «потребує доказів», «потребує тиші», і «не треба на цьому хайповати». При цьому, щоб забрехати правду усі поважні представникі цих країн будуть генерувати безліч безглуздої брехні. Ну в них просто роль і робота така.

І якщо б конкретно ця трагедія стосувалась виключно громадян Ірану, рф, чи України - правди б ніхто не дізнався ніколи.

Зараз правда можлива. Завдяки громадянам Канади в першу чергу.
Бо уряд Канади не торгує ані своїми живими, ані своїми мерцями.

І саме це робить цей світ не таким вже й гнилим. Поки що.

ЛУГАНСКИЙ В БЕШЕНСТВЕ!


Лидеры трех стран мира заявили, что у них есть разведданные о том, что самолет МАУ в Иране могла сбить ракета российского происхождения. Украинцев разгневал тот факт, что президент нашей страны Владимир Зеленский молчит уже 12 часов, в то время, как весь западный мир пытается выяснить правду.

Игорь Озадовский
Вот какие вопросы накопились у меня (это не все) к президенту и его окружению по Боингу и Оману:

Collapse )
ЖЖ Украина

Антимайдан при владіТреба розвіяти пилюку у справі обміняної беркутні, яку напустили за останній тиждень. Бо дехто досі не може протерти очі.

➡️ "А пачіму за 6 лєт нічєво нє расслєдавана?!".

Розслідування по нині обміняних експрацівниках "Беркута" ЗАВЕРШЕНЕ у 2015 році. Майже одразу акт був переданий до суду з усією доказовою базою.
Ще у травні 2016 року Святошинський райсуд Києва почав розгляд справи по суті.

➡️ "Сірамно долга, чіво так долга?!".

Це - справа про 48 вбивств і 80 замахів на вбивство, а не про крадіжку буханки хліба в супермаркеті. Це - близько 140 томів справи в суді.
Насправді йшло максимально швидке розслідування, враховучи кількість епізодів.

➡️ "А чьо суд так тянул?!" / "Суд панімал, шо нічьо нє дакажеш, патаму нє спєшил!".

Суд розглядав справу двічі на тиждень, було вже більше 200 засідань. Хто знає нашу судову систему, той знає, що це - афігєнний турборежим.
При цьому - див. вище: 48 убивств, 80 замахів на вбивство, 140 томів, а не крадіжка буханки хліба в супермаркеті.
За словами судді, вже цього року мав бути вирок. Тобто підсудних випустили прямо з-під вироку.

➡️ "Ой, так а чьо імєнна к етім 5 пріцепілісь? Тіпа оні всєх убілі!".

У цій справі загалом повідомили про підозру 26 ексберкутівцям. Більшість із них гордо улєтєлі за кордон - до небратів наших менших.

➡️ "Ну і шо би било?! Посідєлі би 5 лєт і вишлі по закону Савчєнко!".

Ні, пане Зеленський. Державне обвинувачення вимагало для підсудних довічного ув'язнення.

❗ Ітого: протираємо очі, не даємо запудрювати собі мозок, перевіряємо інформацію. Очікуємо продовження процесу.

Danylo Mokryk