?

Log in

No account? Create an account
Бог є любов!
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 20 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in krutyvuss' LiveJournal:

[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
Saturday, June 29th, 2019
8:03 pm
АНЕКДОТ ДНЯ
Originally posted by saracinua. Reposted by krutyvuss at 2019-06-29 20:03:00.

Зеленский звонит в секс-шоп:
- Алло, здрасьте. Я вчера заказал у вас по интернету искусственную вагину, сейчас кто-то звонит в дверь и говорит, что мне пизда. Скажите, это доставка или уже Майдан?

3

8:01 pm
В штабе ЕС считают, что они не должны критиковать Зеленского
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-29 20:01:00.

А зря. Владимир Завгородний показывает, как удачно могло бы получиться.

Thursday, June 27th, 2019
7:45 pm
Tuesday, June 25th, 2019
10:32 pm
Особливості національної політики
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-25 22:32:00.

Тільки що, французьке агентство журналістських розслідувань Фікус.інфо, повідомило сенсаційну новину!

Як говориться в повідомленні, вчора, пізно ввечері, президент Макрон прийняв представників руху "жовтих жилетів" які, в ультимативній формі, зажадали від Макрона різкого посилення боротьби з знахабнілою французькою корупцією.

"Жовті жилети" дали М.Макрону двотижневий термін на виконання їхніх вимог і погрожували, в разі неприйняття дієвих заходів - "третім Версалем". Як повідомляє далі джерело Фікуса.інфо, сьогодні, рано вранці, за своєю ініціативою,

Макрон подзвонив для консультацій виконуючому обов'язки президента України, пану Володимиру. Розмова тривала близько десяти хвилин. Потім вони зателефонували ще раз близько восьмої вечора. І ось, буквально кілька хвилин тому, на прес конференції, Макрон заявив про кардинальні заходи по боротьбі з корупцією у Франції.

1) З огляду на те що Париж виявився наскрізь пронизаний корупційними зв'язками, я видав указ про перенесення столиці Франції з Парижа в одне з містечок на узбережжі Біскайської затоки.

2) Фінансування перенесення столиці покласти на міністерство фінансів Франції.

читать дальшеCollapse )
3:36 pm
Оруэлл ведь именно это назвал "двоемыслием"?
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-25 15:36:00.

- Порошенко ничего не сделал для армии, все - народ!
(в армии есть много излишков на продажу и мы сократим 1000 военных медиков)

- Офшоры-барыги!
(продолжаем держать весь бизнес в офшорах и платить большую дулю в бюджет Украины)

- Липецкая фабрика!
(нет, прямые гранты из российского бюджета - это норм, не переживаем)

- Слепой траст, вранье, барыга!
(передаем управление компаниями кому-то из братьев, одного из которых назначаем своим замом)

- Воровство, потоки, мародер!
(а, нет, в бюджете теперь достаточно бабла, чтобы платить по кредитам и без МВФ)

- Порошенко просто пиарился на Томосе, это все Филарет
(Филарет выступает за отмену Томоса, епархии перестают переходить в ПЦУ)

- Порошенко развел кумовство!
(добираем еще 200 человек в АП, используя ресурсы "квартала")

читать дальшеCollapse )
Monday, June 24th, 2019
7:28 pm
10 вопросов, на которые Зеленский не может дать ответы
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-24 19:28:00.

1) Почему после инаугурации Зеленского простой народ не стал жить лучше, зато он, его друзья и олигархи стали жить лучше?

2) Если Порошенко грабил страну, а Зеленский теперь не грабит, то почему простой народ не стал жить лучше? Где деньги, которые теперь никто не ворует? Выходит, что либо Порошенко не воровал, либо Зеленский начал воровать.

3) Сколько это времени "надо немножко подождать" и чего именно нужно ждать?

4) Почему в окружении президента Зеленского на должностях нет профессионалов, которые будут делать реформы, нет простых людей с народа, зато есть кумовья-дружбаны с квартала? Правду ли говорят, что места в Слуге народа покупались за миллионы долларов за 1 место?

5) Если партия Слуга народа выиграет парламентские выборы, то кто будет проводить реформы? Юзик с квартала? Артисты, борцы, блогеры, люди, которые купили места?

6) Почему после инаугурации Зеленского в Украину не вернулся ни один заробитчанин, а вернулись олигархи и люди Януковича?

7) Почему Зеленский не остановил войну и кто теперь наживается на войне?

8) Почему Зеленский встречается и анонсирует сотрудничество с олигархами, вместо того, чтобы отобрать у них награбленное, как он обещал?

9) Почему Зеленский говорит, что он за народ, но ездит в кортежах, перекрывает улицы, его охрана не пускает народ к Зеленскому? Почему вместо велосипеда на улицах снова появятся авто мажоров со спецзнаками и мигалками?

10) Если Зеленский ничего не может сделать для простого рабочего народа будучи президентом, рассказывая что во всем виновато правительство и Верховная рада, почему тогда он баллотировался в президенты?

Friday, June 21st, 2019
5:18 pm
Діжечко з Сокирою
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-21 17:18:00.

Знаєте, в мене є мрія, така собі мрія простого громадянина.

Я хочу, щоб наша країна стала сильною, незалежною й багатою.

Я - частина право-ліберальної сили, яка будує капіталізм, країну заможних людей, країну бізнесу і можливостей.

Тому цього річ я йду на вибори до Верховної Ради по округу 214. – карта тут.

І зараз я звертаюсь до всіх вас, моїх друзів і читачів.
Мені потрібні ваш час, ваша допомога, і трохи ваших грошей.

Щоб клеїти листівки та наклейки, повісити банер Д7 з моїм іменем на балконі, розповісти своїм сусідам в під’їзді, що я хочу зробити всіх багатше і що я балотуюсь від кращої партії, за яку не соромно, або щось інше, що допоможе мені отримати перемогу.

Це анкета волонтерів, яку ви можете заповнити, якщо бажаєте допомогти.

Збирати гроші на передвиборчу кампанію - величезний геморой, адже треба враховувати дуже важливу річ. НАЗК має можливість, а головне - невгамовне бажання викликати кожного випадкового донатора політичної партії на допит і задавати йому тисячу неприємних питань про життя, бізнес, декларації та інше.

АЛЕ. Є інший шлях.

Якщо ви відчуваєте бажання ПРОСТО ПІДТРИМАТИ громадянську активність ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, АБСОЛЮТНО НІЯК НЕ пов'язану з виборами (НІЯК АБСОЛЮТНО НЕ пов'язану з виборами, ТАК, АБСОЛЮТНО), то ось старий, надійний варіант оплати.

Для того, щоб гроші були використані на громадську активність, у якій саме я прийматиму участь, обов'язково напишіть мені в приват дату і суму перерахування.

Я не можу дати вам гречки, пігулок від тарифів, але можу дати почуття того, що на цих виборах ви робили найгіднішу справу з можливих – підтримували мене та нашу партію “ДемСокиру”. Партію скажених альтруїстів, які роблять неможливе. Продавлюють законопроекти без жодної підтримки в парламенті, ламають мільярдні схеми корупціонерів, доводять до сказу усю вату.

Ніщо не може дати людині більшого кайфу, ніж усвідомлення того, що усе, що вона робить – це правильно й чудово. І саме це усвідомлення сьогодні може дати вам лише “ДемСокира” – єдина партія, за яку не соромно.

Репост.

4:36 pm
Про рагулів і людей
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-21 16:36:00.

Тричі на тиждень, долаючи високі сходи власного будинку, та піднімаючись до хореографічної зали в іншому кінці Чернігова, Даниїл разом з мамою поспішає на репетицію. Інвалідність хлопець отримав у сім років, після складної операції був прикутий до ліжка. Завдяки спорту юнак став соціально активним, і нині на пристосованому до спортивних танців візочку хлопець разом із партнеркою Євою відточує свої рухи. Все для того, аби привітати Єву на випускному шкільному балу.

Але Єві натякнули, що їх номер може зіпсувати святкову атмосферу та в сценарій танок не внесли. В школі, де від порогу на шляху до актової зали немає жодного пандуса, нам підтвердили, що від випускного чекають особливо святкової атмосфери. Для того навіть переносять свято в міський палац культури. Заклопотана передсвятковими турботами класний керівник пояснила: хлопчик з іншої школи, а номер, який він може подарувати випускникам, не вписується у формат свята.


відео на ФБ

Така відповідь класного керівника обурила тренера Даниїла. Адже така танцювальна пара серед підлітків єдина в Україні. Єва та Даниїл уже здобули срібло на українських чемпіонатах та бронзу на міжнародних змаганнях. Втім Даниїла ця подія не зламала. Хлопчина все одно планує приїхати на свято до своєї партнерки, а разом з тренуваннями вони готуються й до чергового міжнародного турніру зі спортивних танців на візку.

Високий Вал

Thursday, June 20th, 2019
9:46 pm
А кто это сделал, ай-яй-яй-яй-яй?
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-20 21:46:00.9:37 pm
И снова пост-просьба
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-20 21:37:00.

Сразу скажу, наверняка далеко не последний.

Если Вы живете на территории 169-го округа и хотите видеть меня депутатом, то эта просьба к Вам. У меня нет ни денег, ни желания тратить их на гречку и ситилайты. И мэрия не попросит настоятельно директоров школ агитировать за меня на последнем звонке. И вряд ли крупные телеканалы начнут за меня агитировать. Продолжать список можно долго. :)

Я хочу рассказать о себе избирателям и донести им свою позицию. Я уверен, что это намного важнее, чем любая гречка и любой админресурс. Ничего лучше личных встреч с избирателями для этого не существует И вот тут Вы можете мне очень сильно помочь. Помогите мне организовать встречу с жильцами Вашего дома! Если Вы готовы помочь мне таким способом, напишите мне в личку или в комментах к этому посту на фб. Мы обсудим в какой форме это может происходить, согласуем технические детали. И в результате, Вашими трудами мои шансы победить вырастут.

Вообще все, что будет происходить в этой компании, все голоса, которые получится набрать, будет не моей заслугой. Вернее, моей в очень небольшой степени. Потому что избирательная компания это командный вид спорта, а не индивидуальный. И любой успех будет общим успехов всей команды. Нашего штаба. Нашей команды волонтеров. Всех тех, кто вызвался помочь в чем-то. Всех тех, кто помог деньгами.

Потому что успех в такой ситуации может быть только общим. Личным может оказаться только поражение. Потому что вот за проигрыш всегда отвечает один, отвечает старший. Он неверно расставил приоритеты, не смог собрать и мотивировать команду, выстроить ее работу. И одной-двух его личных ошибок может оказаться вполне достаточно чтобы проиграть. А победа это всегда общее дело и результат общих усилий большого количества людей. Особенно, если это не бизнес-проект, а общая цель.

И пожалуйста, репост.

Никита Соловьев

Monday, June 17th, 2019
7:16 pm
[vakin]
Український архітектурний модерн. Сільські школи архітектора Сластіона
Originally posted by vakin in ua_archi. Reposted by krutyvuss at 2019-06-17 19:16:00.Завдяки групі ентузіастів майже з повного стану знищення і небуття повертаються сільські школи Опанаса Сластіона. Ці школи не просто зразок стилю українського модерну на побутовому, сільському рівні – це ще й пам’ятки спротиву російському імперству й асиміляції. Поціновувач чиказької архітектурної школи, Сластіон вважав, що архітектура нового стилю має синтезувати в собі національні традиції, передові технологічні та стильові тенденції.
+12Collapse )
Friday, June 14th, 2019
10:39 pm
Журналисты-расследователи – лучшая часть нашего гражданского общества )
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-14 22:39:00.

Пока мы тут пишем посты, Бигус уже узнал, как Коломойский связан с судьями Барышевского районного суда. Его новая программа о том, как олигарх держит за яйца целый суд, анонсирована на сегодняшний вечер.

Гнап разобрался, как получилось так, что пассажир, ни разу не летавший Скай Апом, смог подать на лоукостера в суд и выиграть процесс. Смотрите на его Ютьюб-канале. А Михаил Ткач проследил за перемещениями главы АП Богдана и доказал его связь с Коломойским.

Не верите? Правильно делаете. Никто из них этого не сделал. Наверное, много другой работы. Но все равно, друзья, давайте похлопаем смелым журналистам-расследователям, которые пишут свои материалы не за деньги, а для того, чтобы мы смогли узнать правду.

Сергей Марченко10:33 pm
[lilith_le_fairy]
Война и мир
Originally posted by lilith_le_fairy in peaceinukraine. Reposted by krutyvuss at 2019-06-14 22:33:00.


Даже при самом лучшем отношении к Владимиру Зеленскому невозможно воспринимать его как самостоятельного политика. Он по кругу своих жизненных интересов никогда не был political animal. Когда страну сотрясали драматические события, безоружные люди шли под пули, защищая свое видение будущего Украины, он ни разу не высказал своего отношения к происходящему, кроме разве своей не очень удачной шутки об эбонитовых дубинках. Страшно далек был этот успешный юморист-коммерсант от своего народа. Ему самому и в голову не могла бы прийти мысль о политической, тем более президентской карьере.

Эта многообещающая во всех смыслах мысль пришла в голову кому-то другому – обладающему серьезными ресурсами коллективному политтехнологу, которого далее я буду обозначать термином "Зеленский".

"Зеленский" технологически блестяще провел избирательную кампанию. Он искусно использовал две даже не болевые точки, а открытые зияющие раны украинского общества. Во-первых, отсутствие за прошедшие пять лет реальной борьбы с коррупцией, глубоких экономических реформ, направленных на демонтаж олигархического "капитализма". А ведь Майдан был именно об этом. Европейский выбор, за который умирала "Небесная сотня", – это прежде всего разрыв с Таёжным союзом посткоммунистических клептократий.

И жесткие слова об ответственности власти, ответственности всего политического класса Украины и, естественно, президента страны Петра Порошенко были правдой "Зеленского".

Read more...Collapse )
9:39 pm
Голос розчарування
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-14 21:39:00.

Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.

Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.

Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року

Звучав цей меседж приблизно так:

"Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"

Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.

Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.

Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.

І як бачите, ніхто назад не проситься.

Тому цей меседж трансформувався в щось таке:

"Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".

Але це все та ж сама сцянина.

читать дальшеCollapse )
Thursday, June 13th, 2019
8:30 pm
Зато не пьет (с)
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-13 20:30:00.

Волшебное слово «зато» позволяет решать много проблем с деятельностью политика.

Вот этот, например, ворует, ЗАТО дороги строит!

А этот ватник, конечно, ЗАТО своё дело знает.

А тот, к примеру, постоянно голосует за выгодные Ахметову законопроекты, ЗАТО и за нормальные законопроекты тоже голосует.

В случае с президентом Зеленским противительный союз «зато» тоже работает, но несколько своеобразно.

Нарушил половину норм Конституции, ЗАТО в рекордные сроки.

Расставил на нужные должности своих друзей, ЗАТО они некомпетентны.

Взял деньги на выборы у Коломойского, ЗАТО и у Лёвочкина тоже взял.

Молодец, в общем. Как говорил старина Блэк из Black Books, работа паршивая, ЗАТО зарплата маленькая.

Юрій Гудименко

Wednesday, June 12th, 2019
7:52 pm
Повышенная брачная ассимиляция белорусов и исчезновение их языка, 1985 г.
Originally posted by tipa_bandera. Reposted by krutyvuss at 2019-06-12 19:52:00.

Статья не только о белорусах, но тенденции в БССР заинтересовали более всего. Итак, журнал Советская Этнография, 1985 г., выдержки о межнациональных браках:

СОВРЕМЕННЫЕ ЭТНОСОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЦЕССЫ У ВОСТОЧНОСЛАВЯНСКИХ НАРОДОВ СССР

Самая высокая доля межнациональных браков — в Латвийской, Казахской и Украинской республиках (в 1970 г.— 21, 20,6, 19,7%). Это объясняется прежде всего смешанной в национальном отношении структурой населения этих республик, главным образом за счет проживающих в них русских (в. 1979 г. в Латви и — 32,8, в Казахстане — 40,8, в УССР — 21,1 %).

При этом имеются существенные региональные различия в определении своей этнической принадлежности подростками, выросшими в национально-смешанных семьях. Так, в Прибалтике в семьях, состоящих из супругов, один из которых принадлежит к коренному этносу (эстонскому, латышскому, литовскому), а другой является русским, примерно половина подростков определяет себя русскими, половина относит себя к местной национальности. В то же время в Чувашии преобладающая часть подростков из чувашско-русских семей называют себя русскими. Иную ситуацию мы имеем в Туркмении.
Read more...Collapse )
6:24 pm
Секретный указ воспрепятствовать бракам украинцев и белорусов. Пусть с русскими брачуются! 1734 г.
Originally posted by tipa_bandera. Reposted by krutyvuss at 2019-06-12 18:24:00.

Имератрица Анна Иоанновна пишут:

В том же месяце Шаховскому был послан секретнейший указ: «Уведомились мы, что смоленская шляхта с малороссийскими, жителями в свойство вступает, с обеих сторон сыновей женят и дочерей выдают. Это противно кажется нашему интересу, а гораздо приличнее и полезнее, чтоб малороссийский народ имел охоту вступать в свойство с нашим великороссийским народом, вследствие чего повелеваем вам, чтоб вы по вашему искусству секретно под рукою приложили особый труд отводить малороссиян от свойства с смольнянами, поляками и другими зарубежными жителями, а побуждать их искусным образом вступать в свойство с великороссиянами».


Вот ведь... русские, иначе и не скажешь.
Смольняне - это белорусы.

Источник: С.М. Соловьев. История России с древнейших времен. Том 20, Глава 4.


В тему: Начало создания "одного народа", 1687 г. Глуховские статьи как пропаганда браков с русскими.

Monday, June 10th, 2019
6:11 pm
Якщо про корупцію не говорити, то її ніби й немає
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-10 18:11:00.

Константин Нескоромный: Спостерігаю цікаву ситуацію.

У п'ятницю з'являється інфа, що Зе збрехав у деклараціях

І знаєте що?

А всі мовчать :) Усі ЗМІ, антикорупціонери, "розслідувачі", новостворені ГО, які там щось обіцяли. Всі тупо мовчать. Не новина. Нічого не трапилося.

Нагадаю, що за 3 тисячі доларів ПП - гай стояв такий що хоч ФБ не відкривай.

Тут не зрозуміло що сталося з 1,7 млн фунтів - і тиша.

Подвійні стандарти? Ні, не чули.

читать дальшеCollapse )
Sunday, June 9th, 2019
7:49 pm
[blanka_byanka]
Личные гарантии Путина - они такие... личные
Originally posted by blanka_byanka in peaceinukraine. Reposted by krutyvuss at 2019-06-09 19:49:00.

Додон сказал, что Россия закроет все уголовные дела на Плахотнюка после подписания соглашение о федерализации РМ

Игорь Додон сказал, что Россия обещает закрыть все уголовные дела на Влада Плахотнюка после того, как будет подписано соглашение о федерализации страны.
Read more...Collapse )

Friday, June 7th, 2019
6:48 am
Нам потрібна економічна декомунізація
Originally posted by ibigdan. Reposted by krutyvuss at 2019-06-07 06:48:00.

Дані, опубліковані в нещодавньому дослідженні VoxUkraine, викликали в багатьох моїх знайомих шок, депресію та перехід у режим «тут уже ніц не виправити, Господи, пали».

Виявилося, що більшість наших громадян (73,3% — ось же ж магічне, курча, число!) — за ліву економічну політику й авторитарний контроль усього з боку держави. 17,3% — за ліву економіку та демократичність в управлінні, 1,0% — за вільний ринок, але авторитарні цінності, і 1,9% — за вільний ринок та демократію.

Приголомшує, еге ж?

Утім, оскільки здатися ми завжди встигнемо, давайте поки що зачекаємо із закликами кінця світу і спробуємо розібратися, що трапилось та як цьому зарадити.

Декомунізація культурно-історична

Давайте пригадаємо, як українську культуру та ментальність розчакловували від радянщини в історії та культурі. Як боролися з радянськими історичними міфами та наративами. Це легко згадати, бо це відбувалося у нас на очах. Конкретно в моєму випадку — впродовж усього мого усвідомленого життя.

читать дальшеCollapse )
[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
About LiveJournal.com